Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Obchody Święta Pracy i 10 lat w UE [ZAPROSZENIE]

dodano 2014-04-27 11:31 w kategorii: Wojewódzkie

W związku z uroczystościami związanymi z obchodami Święta Pracy oraz 10. rocznicy wejścia Polski do Unii Europejskiej informujemy, że tradycyjnie w dniu 1-go maja w Rzeszowie, o godz. 10:00 odbędzie się składanie kwiatów i okoliczne wystąpienia przed Pomnikiem Czynu Rewolucyjnego, na które serdecznie zapraszamy.

Ponadto, członkowie oraz sympatycy SLD wraz ze związkami zawodowymi wezmą udział w ogólnopolskich obchodach Święta Pracy w Warszawie. Osoby zainteresowane udziałem w wyjeździe do Warszawy, proszone są o kontakt z biurem Rady Wojewódzkiej SLD w Rzeszowie pod numerem tel. 17 -852 62 66.

Zapraszamy!Komentarze

Wydarzenia

 • Czarzasty: PO za i przeciw dekomunizacji

  3 godziny temu

  - Platforma w sprawie dekomunizacji jest zakłamana – ocenił Włodzimierz Czarzasty w programie „Tak czy Nie”. - Za przyjęciem ustawy dekomunizacyjnej głosowało 438 posłów, nikt nie był przeciw, jedna osoba, Lidia Gądek z PO, wstrzymała się od głosu – przypomniał lider SLD. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Kaczyński premierem? Teraz, albo w ogóle

  wczoraj o 11:48

  - Uważam, że im lepiej partia będzie przygotowana do wyborów w starcie samodzielnym, tym lepszą będzie miała pozycję w potencjalnych rozmowach koalicyjnych – zapowiedział Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD.czytaj więcej»

 • Liberadzki: Niemiły początek tygodnia

  wczoraj o 07:06

  - Wyrok Trybunału Sprawiedliwości UE w Luksemburgu nakazujący natychmiastowe wstrzymanie wycinki Puszczy Białowieskiej i wisząca nad nami kara w wysokości 100 tys. euro dziennie na wypadek, gdyby pan minister Szyszko nadal miał inne zdanie na ten temat, jest jednoznaczny i srogi - pisze prof. Bogusłczytaj więcej»

 • Kulasek: W Polsce nie jest normalnie

  przedwczoraj o 15:40

  - Zjeździliśmy z przewodniczącym Czarzastym ponad 130 powiatów i spotykamy się z ludźmi. Słyszymy, iż w Sejmie brak jest lewicy, a partia rządząca posiadająca przez to samodzielną większość niszczy Polskę – stwierdził Marcin Kulasek w programie „ReTV”. czytaj więcej»

 • Czarzasty: Tusk wszedł w konflikt z jednym z 28 krajów Unii

  przedwczoraj o 10:01

  - Myślę, że Tuskowi nie wypada wchodzić w tak otwarty konflikt na dwa lata przed swojej końcem kadencji. PiS będzie go przedstawiał jako największego wroga i ma wreszcie podstawy - ocenił w "Jeden na jeden" przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty.czytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.